ליה שומרון בפייסבוק

הצטרפו לניוזלטר החודשי

ייעוץ תזונתי וסדנאות בישול
המתכונים של ליה שומרון פינדר
מתכונים - אוכל טוב מאקו
המתכונים המומלצים של ליה שומרון
מתכוני בריאות - מתכון בטוח ערוץ 2
מתכונים בריאותיים

הרצאות

 

ההרצאות שלי עוסקות בהיבטים שונים של תזונה ובריאות, ומתאימות לקהלים רבים ומסגרות מגוונות - בחברות וארגונים, בגני ילדים ולקבוצות הורים, ולכל מי שמבקש להרחיב את ידיעותיו בנושא תזונה בריאה. 

ילדים אוכלים בריא - הרצאה חדשה

אז איך באמת מפסיקים עם כל הסוכר, השוקולד והממתקים? האם ילדים יכולים לאכול ירקות ולהישאר מאושרים? התשובה שלי לכך היא – בהחלט!!
הרצאה חדשה קבוצות הורים מאורגנות, ולגני ילדים עושה סדר בכל הנוגע לאכילה בריאה, כיצד עושים שינויים גדולים בצעדים קטנים ופשוטים. ובעיקר – כיצד נוכל להבטיח את בריאות ילדנו? בהרצאה נעסוק במספר כללים וצעדים פשוטים לשיפור הרגלי האכילה, ולבחירת מזונות בריאים. בסוף ההרצאה יחולקו  מתכונים שילדים אוהבים לשניצל, פנקייק, ממרח, וקינוח, כולם בריאים וטעימים. ההרצאה מיועדת להורים לילדים בגילאי שנה ומעלה. 

עקרונות מנחים לתזונה בריאה - היבטים פרקטיים

בעידן בו המודעות לבריאות גוברת וכולם כבר מבינים כי קיים קשר בין התזונה שלנו לבריאות הפיזית והנפשית שלנו נראה כי יש צורך בידע פרקטי יותר אשר יעזור לנו לבחור את מזוננו בבית ובחוץ. גם שינויים קטנים יכולים להביא להבדלים משמעותיים.
בהרצאה נדבר על מה לקנות בסופר? כיצד לקרוא את התוויות שעל גבי אריזות המזון? מה עדיף: לחם כפרי, לחם שחור, לחם מלא או 100% שיפון? סוכר חום זה באמת בריא יותר או שזה עבודה בעיניים? מה זה אורגני? האם ניתן להאמין ליצרנים האורגניים? האם  זה משנה כמה פעמים לועסים?
ההרצאה מציידת את המשתתפים בידע רב הסובב סביב 8 עקרונות מנחים לתזונה נבונה, לצד דוגמאות של מצרכים ומוצרים ומאפשרת היכרות עם המבחר הרב הקיים כיום בשוק המזון הבריא.

סדרת הרצאות/סדנאות בישול פרונטליות להיכרות עם המטבח הבריא 

סדרה בת 5 מפגשים שמטרתה לתת כלים מעשיים לבישול בריא, לחשוף לחומרי גלם חדשים ובריאים ולהעלות את המודעות התזונתית. הסדנאות פרונטליות בהן האוכל ושיטות הבישול מודגמים למשתתפים. בסדרת המפגשים: דגנים וקטניות // סלטים ומרקים // מתוקים בריאים // הגרסה הבריאה לשניצל ולפירה.

הכרות עם עולם המזונות המלאים

מהו מזון מלא? איך נזהה לחם מלא? סקירה של עולם המזונות המלאים, החל מדגנים מלאים, סוכרים מעובדים וממתיקים טבעיים.
נלמד לקרוא תוויות מזון, להבדיל בין מזון מלא למזון שאינו מלא ולבחור טוב יותר את המוצרים והמזונות אותם אנו צורכים. 

חינוך לתזונה מודעת

האם אנחנו באמת יודעים מה אנחנו אוכלים? האם אנחנו יודעים איך המזון שאנחנו אוכלים משפיע עלינו ועל הבריאות שלנו? כלים פרקטיים לבחירה מושכלת יותר של מזון.
נדבר על החשיבות של חינוך לתזונה נבונה מגיל 0, ועל איך כל אחד ואחת מאיתנו יכול להיות מחנך בנושא.

פשוט לבשל בריא

הרצאה המבוססת על רב המכר "פשוט לבשל בריא", ומרחיבה על שיטת ה- Mix & Match,  המתאימה לכל אלו אשר רוצים לשמור על תזונה בריאה ומאוזנת גם בסדר יום לחוץ ועמוס..  נדבר על מהו מזון בריא ?  עקרונות לבניית מזווה עשיר ובריא, כלים פרקטיים ליישום בבית ובמקום העבודה, ניתן דוגמאות של מוצרים ומתכונים המתאימים לכולם, בדגש על ארוחות מהירות..

 

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר נשמח אם תשאירו את פרטיכם באתר או חייגו 052-3589458 // 054-6333031

הצטרפו לניוזלטר החודשי

מתכוני בריאות - יועצת תזונתית
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים